Altinoluk~Fm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Altinoluk~Fm

Hertür müzik her tür reklamlar, ilanlar, istek, dilekler, GENÇ VE HEP GENÇ KALANLAR İçin sizleri Altinoluk~Fm de buluşturuyoruz..

AnasayfaAnasayfa  GÜZEL KISA SÖZLER Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kontrol Panel
Profiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder

Gözlenmiş Konular
En son konular
» Sahtiyan Full Albüm ve Albüm dışı şarkıları
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 10:39 pm tarafından canpolatkilic

» Kadınlar Neden Pembe, Erkekler Neden Mavi Tercih Eder
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:33 pm tarafından Admin

» Dünya'ya 2050 Yılında Hangi Din Hakim Olacak?
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:33 pm tarafından Admin

» İnternet Beynimiz İçin Yararlı
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm tarafından Admin

» Türkler "Seni Seviyorum" Demiyor
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm tarafından Admin

» Cumhuriyeti Hak Edememek...
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:31 pm tarafından Admin

» İki Liralık Hayatlar - Can Dündar
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:30 pm tarafından Admin

» Vur Kazmayı Ferhad; Çoğu Gitti Azı Kaldı
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:30 pm tarafından Admin

» Kadınlar Bilgisayara Düşkün Çıktı
GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:29 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Admin
GÜZEL KISA SÖZLER Vote_lcapGÜZEL KISA SÖZLER Voting_barGÜZEL KISA SÖZLER Vote_rcap 
EfsaNe
GÜZEL KISA SÖZLER Vote_lcapGÜZEL KISA SÖZLER Voting_barGÜZEL KISA SÖZLER Vote_rcap 
krb58
ѕυρєяισя●ρσємѕ
canpolatkilic
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

GÜZEL KISA SÖZLER

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

GÜZEL KISA SÖZLER Empty
MesajKonu: GÜZEL KISA SÖZLER   GÜZEL KISA SÖZLER Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 10:46 pm

145. Ya?amak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... ?imdi yanynda de?ilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!
146. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele kary?tyn.
147. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyece?i kadar özelsin.
148. Seni denizdeki kumlar, gökteki yyldyzlar, ormandaki a?açlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martylar ve güne?in y?yklaryndan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...
149. Gece bir ba?ka giyer siyahyny, yyldyzlar daha sönük olur, yakamozlar ba?ka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanymda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarynda mutluluk, yüre?inde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasynda iyi geceler öpücü?ü, yana?yny uzat... Muuckk!!!
150. Maviler giyer bulut olurum, ye?iller giyer bahar olurum, bakarsyn bir gün beyazlar giyer senin olurum.
151. Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacyk sokulup yüre?ine ...ben seviyorum demek isterdim.
152. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artyk. Çünkü sen rüzgaryn ço?turdu?u bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yaryn ellere...
153. Hasretin öldürdü beni! ?imdi geceler çaresiz. ?imdi ya?mur damlasy gelip konar dudaklaryma sessiz. Söylemi? miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
154. Kapynyn önünde a?k yapma a?kyn gözü kördür ama kom?ularinki asla.
155. Gidenler yokluklaryyla de?il giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!
156. Sana ?arap verece?im, iç ama sarho? olma. Sana bir gül verece?im, kokla ama soldurma. Sana kalbimi verece?im, sev ama incitme!...
157. Bazy a?klar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bitti?ini bilirsin, okyanuslar bile kyskanyr sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
158. Ya?amak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... ?imdi yanynda de?ilim belki ama özlemim sevgim hep seninle... Seni seviyorum!
159. Bir aptalyn sizi öpmesine izin verin ama bir öpücü?ün sizi aptal etmesine asla!
160. Sevgi basittir, karma?yk olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatyr. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!..
161. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, a?kyn içimde ve ruhun bedenimde oldu?u sürece seni çok sevmeye devam edece?im...
162. A?K GÜLÜ DYKENYYLE AVUÇLAMAYA BENZER! ELLERYN KAN YÇYNDE KALIR AMA DYKENLERYN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN
163. BYRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETYRYRYM SANA AK?AM AYAZINDA TYTRERSEN GÜNE?Y GETYRYRYM SANA
E?ER GÖNLÜN BYR SEVGY ARARSA KALBYMY SÖKÜP GETYRYRYM SANA
164. BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ?EBEKE HATASI SEBEBYYLE BYRSÜRE ULA?ILAMADI. ?YMDY YSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENYNLEYYM.
165. SESYNY DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GYBY DE?YL
ÖZLEDY?YMY BYL HERAN HYÇBYR ?EY SENY SEVMEK GYBY DE?YL
166. YATA?INI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDYM
ÜZERYNY SEVGYMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM KY SEN RAHAT UYU BYRTANEM!
167. A?KIM YATA?IN, SEVGYM YORGANIN, YÜRE?YM YASTI?IN OLSUN YYY UYU BYR TANEM.
168. SEN SENY SEVENY GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN. ODA SANA SEVGYSYNY SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.
169. BYZYM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERYMYZY YÜZDÜRDÜ?ÜMÜZ. BYZYM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERYMYZ AYRI GEÇTY?YNDE ÜZÜLDÜ?ÜMÜZ.
170. BEN SEVDANIN SOKA?INDA OTURUYORUM GECELER HYÇ BYTMYYOR. BEN HYÇ UYUMUYORUM.
171. BYR YA?MUR DAMLASI SENY SEVYYORUM ANLAMINI TA?ISAYDI VE SEN BANA SENY KADAR SEVDY?YMY SORACAK OLSAYDIN YNANKY BYR TANEM HERGÜN YA?MUR YA?ARDI.
172. YÜRE?YM HAFYF ISLAKTIR BENYM KUYTU KÖ?ELERDE A?LAMAKTAN VE RENGY HAFYF UÇUKTUR KURUSUN DYYE KAÇ KEZ GÜNE?E ASMAKTAN.
173. SENY UNUTMAK YÇYN AND YÇTYM GÖZLERYN GELDY AKLIMA VAZGEÇTYM.
174. HADY UYANDIR BENY SÖYLE GÖRDÜ?ÜM ZAMANSIZ BYR DÜ?MÜ HADY GYT, UZAKLA?, YOKLU?UNA YNANDIR BENY GERÇEKTEN
YORULDUM HER BULDU?UM YERDE SENY KAYBETMEKTEN.
175. GÖZLERYN NEHYR KYRPYKLERYN KÖPRÜ OLSA BEN ÜZERYNDEN GEÇERKEN YPLER KOPSA VE DÜ?TÜ?ÜM YER DUDAKLARIN OLSA.
176. NE SENY UNUTMAK YÇYN BYR ÇABAM VAR YÇYMDE NEDE A?KIMI KÖRÜKLEYEN BYR RÜZGAR NE SENY GÖRMEDEN DURABYLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBYM VAR.
177. BYR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLYKLERYNDEN VAZGEÇYP SESSYZ SEDASIZ ÖLÜME GYTMEK YSTERSEN YANIMA GELKY SANA SENSYZ YA?AMANIN SENSYZ OLMANIN ÖLÜM OLDU?UNU GÖSTEREYYM.
178. GÖZLERYN GÖZLERYME DE?DY?YNDE FELAKETYM OLURDU A?LARDIM.
179. NE ZAMAN AYRILIK SAATY GELSE YÇYMDEKY GÜLLERYN BOYNU BÜKÜK BYR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GYTTY?YNY ANLARIM YÇYMDE GÜLLER A?LAR BEN A?LARIM.
180. HADY GEL TUT ELLERYMY! BENYMLE YAN! BENYMLE MEYDAN OKU HER ÇARESYZLY?E BENYMLE UYU BENYMLE UYAN. BYRLYKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BYR EYLÜL SEN BYR HAZYRAN
181. NEZAMAN TUTSAM ELLERYNY GÖZLERYMYN ÖNÜNDEN MEVSYMLER GEÇER NEZAMAN GÖZLERYN GÖZLERYME DE?SE SAMANYOLUNDAN BYR YILDIZ DÜ?ER.
182. BUGÜN YENY BYR MEYHANE KE?FETTYM MEZARLI?IN KAR?ISINDA BYRGÜN BENY ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYYM YADA TAM KAR?ISINDA.
183. Sen yine seni sev...Ben icimde kalayim...Cekil yolumdan artik...Ben olayim...
184. Asktir olumden guzel olan...Bak ve gor yasam duslerdedir...
185. Yillar gecse de ustunden...Bu kalp seni unutur mu?...
186. Ben mecburum sana, sesimi duysana. Allah'in askina kiyma bana.
187. KaDiR kUrT KaDiR kUrT KaDiR kUrT KaDiR kUrT
188. Yoruldu yüregim Hasretten yana,Sanmaki baskasi Yar olur sana,Üzme yeter artik
Allah askina,Bir kalp tasiyorum INSANIM INSAN
189. Allahim bitmesin bitmesin bu rüya sonunda evlilik olsun ne olur uyandyrma
190. MUHAH MUHAH CAN HATICE GÖZLERI CEYLAN HATÇE SAÇLARI BAYRAM HATICA BEN SANA GURBAN HATÇE
191. Ibadetim oldun inancim oldun sanki sen yarattin ben kul'un oldum.Afet Allahym diye yalvardym durdum
192. kaç kadeh kirildi sarhos gönlümde bir türlü kendimi avutamadim, kaç gece agladim boyle gizlice ne yaptimsa seni unutamadim
193. bir yabanci gibi durma karsimda hani sevdigindim bildin mi beni erirdi yuregin bir bakisimla tutup bir kalemde sildin mi beni?unuttu dediler senin ismini,unuttu diyorlar senin sesini,atesler icine atip sevgimi yaktin mi sevgilim yaktin mi beni?
194. Neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini, Neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini, Neyleyim sen yoksan eger sahilleri, kirlari, Neyleyim sen yoksan eger YAZI,KISI,BAHARI...
195. seni sensiz yasamak en kotu kader olsa gerek ey benim hasret kokan sevgilim gel desem gelemezsin biliyorum ama ben seni yasiyorum seninleyim ve TEK
196. Dudaklarimda sarkisin;sen,sen ömrümün tek askisin;askimiz,askimiz kalmasin yarim,nolurrr,nolur hiç ayrilmayalim
197. Gitme kal yalan söyledim Dogru degil Ayriliga daha hiç hazir degilim Aramizda yasanacak yarim kalan birseyler var Gitme dur daha simdiden deliler gibi özledimm
198. bir seni unutmadim yillardir bir de ben aglarken gitigini..dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zaman diyemem dilim varmaz diyemem elveda....
199. Deliveren...Söz agizdan cikti bir kere Seytan da senden yana melek de
200. Bir günese bir de sana bakamam Bir atesi bir elini tutamam Bir nefessiz bir de sensiz kalamam Çöllerde su gibi özledim seni Kutupta yaz gibi özledim seni
201. Cingenem cingenem Kara gözlu cingenem Askinla tutusup Yandim cingenem...
202. neyin bildin ki de?erini benimkini bileceksin bunu da tabi mahvedeceksin...
203. Aylar geçsede yillar geçse de Bir ömür böyle sürse de Ben seni unutamam Aylar geçse de yyllar gecse de Bir ömür böyle bitsede Ben seni unutamam...
204. Güz Gülleri Gibiydik , hiç bahar yasamadik , ya sevmeyi bilmedik yillarca ya sevince geç kaldik
205. ah olmaz olmaz,sensiz olmaz sensiz olmaz...yaniyor yanaklarim gözyaslarim durulmaz
206. Neyine güveneyim de get yalan dünya , seni nasil seveyim ömrümü çalan dünya..
207. olmaz bir tanem, olmaz sevdigim,olmaz inan bana olmaz ask boyle olmaz.
208. Sensiz olmuyor,yerine konmuyor,kimsenin eli senin gibi dokunmuyor.Karlara inat yürürüm yollarina,adini camlara yazdim okunmuyor.
209. Asla, asla vazgeçemem senden, asla Olamam ben sensiz, yapamam sevgisiz Asla, asla vazgeçemem senden, asla Olamam ben sensiz, kalamam kimsesiz
210. kimin kimin bu sessiz eller mor halkaly yaraly gözler kiyilarima vuran senmisin...
211. Çok insan gördüm üstünde elbisesi yok çok elbise gördüm üstünde insan yok insanlarin dost veya düsman olduklarini nerden bileceksin , insanlarin alninda kahpe mi yazili ki kahpe olduklarini bileceksin...
212. kiymetimi bilmen için gitmem mi gerek,sevdi?imi anla artik büyüdün bebek,masal degilki bu ask ögrenmen gerek,gitmesi kolay olur zor olan sevmek...
213. SENY GÜNDE BYR DEFA DÜ?ÜNÜYORUM ODA 24 SAATYME MALOLUYOR.
214. DENYZY YÇERKEN MAVYLER TAKILDI BO?AZIMA, KARAYA VURAN BALIK GYBY ÇIRPINIYORUM.BU DERYN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGY YAZGI TUTUKLADI BENY.
215. HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGYLYM UZAK BYR ?EHYRDE GÖZLERYM ONU ARIYOR BYR KU? OLUP GYTSEM A?SAM ?U ENGYNLERY VARSAM SENYN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM
216. HANY O GÜN BENY ANLAYAN SEN GYTMY?TYN YA SENY BA?KALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENY SENYN KADAR ANLAYAN, YYNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENY SENSYZDE SEVEBYLYYORUM....
217. A?KA MEYLY OLMAYAN KANATSIZ KU? GYBYDYR. VAH ONA!!...
218. EN GÜZEL YARINLAR SENYN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN E?ER GÜN GELYRDE SEN BENY UNUTURSAN YNAN KY TATLIM CANIN SA?OLSUN.
219. HYÇBYR KIZ BYR ERKE?E BOYUN E?MEZ HYÇBYR ERKEK BYR DAMLA GÖZYA?INA DE?MEZ.
220. YANA?INA DÜ?EN KAR TANESY ERYYYP DUDAKLARINA YNDY?YNDE VE O BYR DAMLA SERYNLY?Y BYRYYLE PAYLA?MAK YSTEDY?YNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN ORDAYIM.
221. YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YA?LI GÖZLERYNY ÇEVYRYP GÖKLERE, HERGÜN YSTEMEM YILDA BYR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA
222. BYR ERKEKLE MUTLU OLMAK YÇYN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BYR KADINLA MUTLU OLMAK YÇYNSE ONU ÇOKÇA SEVYP ANLAMAYA HYÇ ÇALI?MAMAK GEREKYR.
223. BYRGÜN SEVGYLYM SORDU A?K NEDYR DYYE BYRAZ ZAMAN YSTEDYM DÜ?ÜNEYYM DYYE ERTESY GÜN GÖRDÜM ONU BYR BA?KASI YLE KULA?INA FISILDADIM A?K IZDIRAPTIR DYYE.
224. SENY SEVYYORUM DYYEN SÖZLERE DE?YL, SENYN YÇYN A?LAYAN GÖZLERE YNAN
225. SENY BEN DE?YL GÖZLERYM SEÇTY ONLAR SEVDY ONLAR BE?ENDY SEN BENYM DE?YL ONLARINSIN GYTTYYSEN BANA NE ONLAR A?LASIN.
226. GÖZLERYYLE GÖZLERYNE GÖZ KOYANIN GÖZLERYMLE GÖZLERYNY OYARIM GÖZLERYNY GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERYN GÖZLERYME LAZIM.
227. NE YEMYNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSYZ NE YEMYNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SYTEMSYZ NE YEMYNLER BOZDUM TARYFY BYLE YMKANSIZ, SENYN YÇYN EY GÜLÜM!!!....
228. NASIL UZAKTAKY YILDIZ PARLAK GELYYORSA YNSANA UZAKTA OLDU?UN YÇYN TUTKUNUM SANA HANY EN GÜZEL A?KLAR YMKANSIZ GELYR YA YNSANA YMKANSIZ OLDU?UN YÇYN A?I?IM SANA!.
229. YERYÜZÜNDE BYTEN HER A?K YÇYN GÖKYÜZÜNDE BYR MELEK A?LAR.
230. UNUTURUM DESEMDE YNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBYMDEN SYLYNMEZ ADIN BYR SIZI YÇYMDE SENDENDE YAKIN KALBYMYN SESYNY DYNLER BULURUM SENY.
231. BENY BYR DAKYKA DE?YL BYR SANYYE DE?YL BYR SANYYENYN ONDA BYRY KADAR SEV....BYR YIL DE?YL ON YIL DE?YL BYN YIL MESUT OLURUM.
232. GÖZLERY UZAKLIKLAR DE?YL BAZENDE GÖZE ALAMADI?IMIZ YAKINLIKLAR ACITIR.
233. YNSANLAR GELMELERYYLE YANLIZLIKLARINI DA?ITANLARI SEVERLER GYTMELERYYLE KENDYLERYNY YALNIZ BIRAKANLARA A?IK OLURLAR.
234. YARI DALGALI OLMAMALI DENYZ YA DURMALI YA KUDURMALI YA GYRMELY HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HYÇ ÇIKMAMALI YARI GÖNÜL VERMEMELY SEVGYLY SONUNDA SEVMEYECEKSE HELE YARI DUDAK HYÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.
235. ONUN GÜZELLY?YNY HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDYR. HERKES BYLYYORSA O BENCE HYÇ GÜZEL DE?YLDYR. ONUN GÜZELLY?YNY YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGYDYR. ONUN GÜZELLY?YNY YALNIZ BEN BYLYYORSAM BU A?KTIR. HYÇ KYMSE BYLMYYORSA BU YANLIZLIKTIR.
236. HAYAT YA?ANDI?I KADAR VARDIR. GERYSY YA HAFIZALARDAKY HATIRA YA HAYALLERDEKY ÜMYTTYR. HÜSRANI YSE BYRTEK YERDE KABUL EDYYORUM. YA?AMAK VARKEN YA?AYAMAMI? OLMAKTA.
237. UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN. SONSUZ HUZURU ANLATAN DENYZYN MAVYLY?YNDE GÖRDÜKLERY KENDY YANSIMALARI KADAR E?SYZ HAYAT..... GÜLÜMSEDYKÇE VE UMUT ETTYKÇE YA?AMAYA DE?ER.
238. KYMSESYZYM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZYM CYSMYMDE YOK RESMYMDE
DYL ÜZMEZYM, TEK HECE VAR YSMYMDE BARINA?IM GÖNÜL DENEN YER BENYM, BENYM ADIM A?K!
239. BU GECE RÜYAMA GYR GYZLYCE BENY SIM SIKI SAR ÖP KOKLA YYYCE SON KEZ YSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GYT KAHROLASI HAYATIMDAN SYNSYCE!!...
240. HER ZAMAN J HAYATA, JÜCÜK SAÇ, JMEYY BENYMSE, JEREK YA?A,JÜNÇ DÜ?ECEK KADAR ÇOK J, ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENYN BYR JÜ?ÜN YÇYN YA?AYAN BYRY VAR.
241. BEN SENY DELY GYBY SEVDYM, SEN BENY DELYYYM DYYE SEVMEDYN.
242. YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERYN YARINI DE?YLMY.
243. BYR APTALIN SYZY ÖPMESYNE YZYN VERYN AMA BYR ÖPÜCÜ?ÜN SYZY APTAL ETMESYNE ASLA!.
244. SEVGY BASYTTYR, KARMA?IK OLAN BYZLERYZ. SEVGY GÜZEN VERYR YNSANLAR ALDATIR. SEVGYYE HERZAMAN GÜVENYLYR YNSANLARA ASLA!..
245. SANA EN MUHTAÇ OLDU?UM ?U ANDA GEL! YA?AMAK OLSANDA GEL ÖLÜM OLSANDA GEL!..
246. GYDENLER YOKLUKLARIYLA DE?YL GYDERKEN SÖYLEYEMEDYKLERY SÖZLER YÜZÜNDEN HÜZÜN VERYRLER!
247. GÜNE?Y SEVYYORUM DYYORSUN GÜNE? AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN. YA?MURU SEVYYORUM DYYORSUN YA?MUR YA?INCA ?EMSYYENY AÇIYORSUN. KORKUYORUM SEVGYLYM ÇÜNKÜ BENY SEVDY?YNY SÖYLÜYORSUN.
248. BU GÜZEL A?KIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VYRGÜL GETYRDYM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
249. SANA ?ARAP VERECE?YM, YÇ AMA SARHO? OLMA. SANA BYR GÜL VERECE?YM, KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBYMY VERECE?YM, SEV AMA YNCYTME!...
250. MAVYLER GYYER BULUT OLURUM, YE?YLLER GYYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BYRGÜN BEYAZLAR GYYER SENYN OLURUM.
251. HEP BENY KYMSE SEVMYYOR KY DERDYN! USULCACIK SOKULUP YÜRE?YNE "BEN" DEMEK YSTERDYM.
252. BYR ÖMÜR BOYU SENYNLEYYM DESENDE YSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇO?TURDU?U BYR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSYN "YARIN ELLERE"!...
253. HEP KALANLARA GYDENLERY KATTIM! BYRGÜN YERYNE GEÇEMEDYLER. O KALANLARA GYDENLERY KATTIM YYNE BYR TANE SEN EDEMEDYLER.
254. ÖNCELERY HASRETY HYÇ TATMADIM YARYMDEN HYÇ AYRI KALMADIM BYTER DYYE TAKVYMLERE BAKTIM. ZOR GELDY AYRILIK ALI?AMADIM.
255. AN GELYR YNSAN GÜLERKEN A?LARMI?. GÖZYA?LARI SEL OLUP KALBYNE AKARMI? KAHKAHA BYR MASKE DERLER BYLYRMYSYN? YNSAN SEVDY?YNDEN AYRILINCA BU MASKEYY TAKARMI?.
256. BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDYN DEDY?YN DO?RUYSA NEDEN GERY DÖNMEDYN.
257. GENÇLY?YNE GÜVENYP ERKEN DERKEN BELKY ELVEDA BYLE DYYEMEZSYN GYDERKEN.
258. DÜNYA DELYKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI.
259. ALLAH GÜCÜ ERKE?E GÜZELLY?Y KADINA VERMY? NEVARKY HER ?EYY YENEN GÜÇ GÜZELLY?E YENYLMY?.
260. BULUTLARA YÜKLEDYM HASRETYMY, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGYMY, YA?MURLAR YA?DIRDIM GÖZYA?LARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDYM SENY ÖPMEYE! GELDYLERMY?
261. EN SENY UNUTMAK YÇYN SEVMEDYM AMA NE YÇYN SEVDY?YMY UNUTTUM.
262. DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBYLYR AMA GÖZLER ASLA
263. HAYATTA HYÇBYR ?EY YLK A?KIN YERYNY TUTAMAZ YNSAN SEVSE BYLE O YLK A?K HYÇ UNUTULMAZ.
264. YLK A?KIN YLK HATIRASI ZYHYNLERDEN SYLYNMEZ
265. HER SEVEN ADSIZ BYR KAHRAMANDIR VE YNSAN SEVEBYLDY?Y KADAR YNSANDIR.
266. SANA SEVGYMY YILDIZLARA BENZETYYORUM. SENY NE KADARMI SEVYYORUM ARTIK BENYMDE YÜRE?YMDE BYR GÖKYÜZÜM VAR.
http://altinolukfm.hareketforum.com

GÜZEL KISA SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOŞ SÖZLER
» EFSANE SÖZLER
» HARBİ SÖZLER
» PİSKOPAT SÖZLER
» KOMİK SÖZLER