Altinoluk~Fm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Altinoluk~Fm

Hertür müzik her tür reklamlar, ilanlar, istek, dilekler, GENÇ VE HEP GENÇ KALANLAR İçin sizleri Altinoluk~Fm de buluşturuyoruz..

AnasayfaAnasayfa  BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kontrol Panel
Profiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder

Gözlenmiş Konular
En son konular
» Sahtiyan Full Albüm ve Albüm dışı şarkıları
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 10:39 pm tarafından canpolatkilic

» Kadınlar Neden Pembe, Erkekler Neden Mavi Tercih Eder
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:33 pm tarafından Admin

» Dünya'ya 2050 Yılında Hangi Din Hakim Olacak?
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:33 pm tarafından Admin

» İnternet Beynimiz İçin Yararlı
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm tarafından Admin

» Türkler "Seni Seviyorum" Demiyor
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm tarafından Admin

» Cumhuriyeti Hak Edememek...
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:31 pm tarafından Admin

» İki Liralık Hayatlar - Can Dündar
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:30 pm tarafından Admin

» Vur Kazmayı Ferhad; Çoğu Gitti Azı Kaldı
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:30 pm tarafından Admin

» Kadınlar Bilgisayara Düşkün Çıktı
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:29 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Admin
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Vote_lcapBİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Voting_barBİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Vote_rcap 
EfsaNe
BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Vote_lcapBİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Voting_barBİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Vote_rcap 
krb58
ѕυρєяισя●ρσємѕ
canpolatkilic
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Empty
MesajKonu: BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA   BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:23 pm

Bu kalabalıklar sen oluyor gitgide... Gördüğüm her yüz sana benziyor. Elbet hiçbir göz bakmıyor senin gibi, ama her renkte biraz sen varsın işte, her seste bir ton sen. Yanıp sönen her ışıkta görünüp kayboluveriyor yüzün. Sayamıyorum ya kayan yıldızları, dileğim tek; teksin yüreğimde.

Yokluğun aleni bir acı su bırakıyor gözlerime, kırpmıyorum... Korkuyorum seni kaybedeceğimden. Yüreğime damlayan her kan biraz daha can katıyor kimsesizliğime. Sevdamı yazdığım kesik yol çizgilerinden geçerken sen, biraz daha bulanıyorsun ya bana, farkında değilsin yazık ki.

Yoksun! Gözüme değen her yüz sen, her kadeh senle dolu. Sen yoksun! Tüm bunlara rağmen burdasın işte her şeyinle. Şimdi avuçlarımdaki ter, göz pınarlarıma dolan acı su ve karası gözlerimin. Var oluşunu geçtim de, yokluğunla dahi sarhoş olurken ben, başka söze ne hacet, yüreğimdesin işte. Gözlerime düşen yıldızda, dilimden geçen her kelimede, avuçlarımda tuttuğum güneşte... Tamam, sustum! Ben çoktan sen olmuşum. Düşündüğümde kendimi, bir eşittir koyuyorum isminin yanına. Tamam, budur işte!
...

Karşılıklı iki kadeh içtim bu gece seninle. Aldığım herbir yudumda biraz sen vardın, biraz ateş, biraz su, en çok da sevdam. Gözlerinde kaybolup var olmak vardı ya, yoksun bu ilk gerçekten varoluş gecemde. Ama yüreğimdesin şükür ki. Günler eklendikçe bir diğerine daha iyi anlıyorum seçimimin doğruluğunu, büyütmemişim seni gözümde.

Bu bir armağandır bana. Bir annenin kucağına ilk verilişi gibi yavrusunun, öyle sevinçli bir damla yaşsın gözümde...
http://altinolukfm.hareketforum.com

BİR ACI SU VE SEVİNÇLİ BİR DAMLA
1 sayfadaki 1 sayfası