Altinoluk~Fm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Altinoluk~Fm

Hertür müzik her tür reklamlar, ilanlar, istek, dilekler, GENÇ VE HEP GENÇ KALANLAR İçin sizleri Altinoluk~Fm de buluşturuyoruz..

AnasayfaAnasayfa  Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Empty  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kontrol Panel
Profiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder

Gözlenmiş Konular
En son konular
» Sahtiyan Full Albüm ve Albüm dışı şarkıları
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 10:39 pm tarafından canpolatkilic

» Kadınlar Neden Pembe, Erkekler Neden Mavi Tercih Eder
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:33 pm tarafından Admin

» Dünya'ya 2050 Yılında Hangi Din Hakim Olacak?
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:33 pm tarafından Admin

» İnternet Beynimiz İçin Yararlı
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm tarafından Admin

» Türkler "Seni Seviyorum" Demiyor
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm tarafından Admin

» Cumhuriyeti Hak Edememek...
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:31 pm tarafından Admin

» İki Liralık Hayatlar - Can Dündar
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:30 pm tarafından Admin

» Vur Kazmayı Ferhad; Çoğu Gitti Azı Kaldı
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:30 pm tarafından Admin

» Kadınlar Bilgisayara Düşkün Çıktı
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:29 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Admin
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Vote_lcapHerşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Voting_barHerşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Vote_rcap 
EfsaNe
Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Vote_lcapHerşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Voting_barHerşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Vote_rcap 
krb58
ѕυρєяισя●ρσємѕ
canpolatkilic
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Empty
MesajKonu: Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır   Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:25 pm

NewYork'ta, Brooklyn Koprusu uzerinde dilenen kor bir dilenci
birgun, bir sairin dikkatini ceker. Dilencinin boynunda asili bir
tabela vardir. Sair, dilenciye gunluk kazancinin ne kadar
oldugunu sorar. Dilenci de sekiz dolar kadar oldugunu soyler.
Bunun uzerine sair, dilencinin boynuna asili tabelayi ters
cevirerek birseyler yazar 'Simdi buraya senin kazancini
arttiracak birseyler karaladim. Bir hafta sonra yanina geldigimde
bana sonucu soylersin' der ve oradan ayrilir.
Sair, bir hafta sonra dilencinin yanina ugrayip kendini
tanitinca dilenci
Bayim size ne kadar tesekkur etsem azdir. Bir haftada kazancim
ikiye katlandi. Cok merak ediyorum tabelaya neler yazdiniz?'
Bunu uzerine sair gulumser ve: Tabelada ' Dogustan korum,
yardim edin ' yaziyordu.
Bense 'Bahar gelecek, ama ben yine goremeyecegim diye yazdim '
der.
Onemli olan, anlatilmak istenen seyi en iyi sekilde anlatmak
olduguna gore Her seyin daha iyi anlatilabilecegi bir yol vardir.
Yeter ki onu bulmaya, uygulamaya ve ufkumuzu bu dogrultuda genisletmeye
ugrasalim..
http://altinolukfm.hareketforum.com

Herşeyin Daha İyi Anlatılabileceği Bir Yol Vardır
1 sayfadaki 1 sayfası